Biz Polska > O nas

O nas

Naszą pasją jest przedsiębiorczość.

Czerpiemy satysfakcję z udzielania informacji i możliwości wsparcia mikro-, małych- i średnich firm.

Lubimy dzielić się wiedzą, cenimy dialog.

Jesteśmy otwarci na współpracę.

Portal Bizpolska.pl powstał z inicjatywy dzielenia się tym, co najlepsze. Głównym priorytetem jest promowanie przedsiębiorczości, wzbudzanie innowacyjności tkwiącej w społeczeństwie do zakładania własnych firm, a tym samym do spełniania swoich marzeń.

Naszym mentorem jest FM Bank PBP, a wsparcia udziela nam Jeremie.

Organizujemy cykliczne spotkania w pięciu polskich województwach: zachodniopomorskim, łódzkim, śląskim, mazowieckim i wielkopolskim. Jeśli mieszkasz w innym regionie, napisz. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związanie z finansowaniem, zakładaniem własnej firmy czy też inne.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, proponujemy konstruktywnie krytyczną perspektywę Ignacego Morawskiego na stan polskiej gospodarki. Przyjemna forma bloga i videobloga skłania do podjęcia rozmowy.

Polub nas na Facebooku. Będziesz na bieżąco.

Zespół Bizpolska.pl

 

 

 

FM Bank PBP S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 39a, 02-672 Warszawa, wpisanym do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000030330, REGON 010928125, NIP 526-10-21-021, z pokrytym w całości kapitałem zakładowym wynoszącym 308.907.000 PLN;

logo
jeremie