Rusza program BIZ Polska

W piątek 17 października odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach programu BIZ Polska. Przedsiębiorcy z Gdańska będą mogli wziąć udział w kilku wykładach na temat prowadzenia firmy i pozyskiwania środków na działalność.

W ramach projektu w pięciu województwach odbywać się będą spotkania z przedsiębiorcami, podczas których eksperci BIZ Banku będą opowiadać o tym, jak prowadzić swój biznes i skąd pozyskiwać środki na prowadzenie własnej firmy.

Eksperci dostarczą informacje, które pomogą w podejmowaniu bieżących decyzji. Pokażą też trendy w gospodarce, a także w rozwoju mikro i małych przedsiębiorstw.

Podczas spotkań przedsiębiorcy dowiedzą się m.in. jakie biznesy są dochodowe, co będzie tylko modne, a co stanie się prawdziwą innowacją na rynku, w co warto zainwestować, gdzie i jak znaleźć potrzebny kapitał, w tym jak zbudować biznes korzystając ze środków Inicjatywy JEREMIE (preferencyjne wsparcie kapitałowe dla małych i średnich firm), które organizacje i instytucje mogą nam pomóc w bieżącym kierowaniu firmą?

Kiedy i gdzie?

Najbliższe spotkanie, zorganizowane przy współpracy z Regionalną Izba Gospodarczą Pomorza, odbędzie się już 17 października 2014 r. w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. 3 Lipy 3, budynek C, sala AB. Wśród prelegentów znajdą się, m.in.: Sławomir Lachowski, prezes FM Bank PBP SA, Ignacy Morawski, główny ekonomista BIZ Banku, Henryk Pietraszkiewicz, dorada prezesa FM Banku PBP SA i ekspert w zakresie finansowania małych przedsiębiorstw.

< powrót do wszystkich artykułów